Łowisko Cicha Woda

Łowisko wędkarskie ” Cicha woda ” powstało w 1997 roku z myślą o zapewnieniu wszystkim miłośnikom przyrody i zwolennikom rodzinnego wypoczynku na łonie natury możliwości spędzenia miłych i niezapomnianych chwil.

Już w odległości 20 km od przepełnionego miejskim zgiełkiem Lublina, można zapomnieć o cywilizacji i spotkać wielu dzikich przedstawicieli rodzimej fauny i flory. Łowisko otoczone jest pięknym mieszanym lasem z przewagą liściastego drzewostanu, w którym grzybiarze bez problemu zaopatrzą swoją spiżarnię na zimowe dni. W chwili obecnej dysponujemy 2 stawami, na których w okresie wiosenno-letnio-jesiennym, gdy zbiorniki są wolne od pokrywy lodowej, przez całą dobę, siedem dni w tygodniu możemy swobodnie relaksować się przy wędce.

Gatunkami przeważającymi w ichtiofaunie łowiska są karpie, amury i sumy, które osiągają u nas imponujące rozmiary. Do gatunków często łowionych przez wędkarzy należy zaliczyć również szczupaka, sandacza, lina, okonia, płoć, karasia i bolenia.

Coroczne zarybianie łowiska zapewnia stałą obecność w/w gatunków oraz daje wędkarzom możliwość szerokiego zweryfikowania swoich umiejętności przy połowie poszczególnych gatunków. Serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami wolnego czasu.

  • Dominująca ryba: Karp, Amur, Sum
  • Metody połowu: grunt, spławik, spinning

Udogodnienia na łowisku:

Wypożyczalnia sprzętu wędkarskiego

Dostępne na łowisku:

Parking, Dojazd do łowiska, Możliwość zakupu ryb

Dane kontaktowe:

Adres: Niedrzwica Duża
Telefon: +48 691 605 715

Facebook: https://www.facebook.com/lowiskocichawoda

województwo Lubelskie

Współrzędne geograficzne: 51.099864, 22.368011


Jak dojechać do Łowiska Cicha Woda

Łowiska komercyjne:

error: Content is protected !!